Poczta
Poczta
  
 
 Strona główna
 Sieci teleinformatyczne
 Audyty
 Stała obsługa firm
 Usługi internetowe
 Hosting
 Wdrażanie bezpiecznego dostępu do Internetu
 Instalacja firmowych serwerów www, poczty        i baz danych
 Projekt i wykonanie stron internetowych
 Sklepy internetowe
Przykład umowy
 Doświadczenie i certyfikaty
 Kontakt

W celu zaspokojenia wciąż rosnących wymagań klientów, firma Netword świadczy szeroki wachlarz usług Internetowych, na które składają się:

Hosting

Polega on m.in. na utrzymywaniu serwisów internetowych (stworzonych we własnym zakresie lub przez firmę Netword) i obsłudze poczty elektronicznej na specjalnym, przeznaczonym do tego celu serwerze (wirtualnym). Dzięki temu możliwe staje się prezentowanie swojej działalności szerokiej rzeszy potencjalnych klientow w Internecie oraz utrzymywanie stałego kontaktu elektronicznego ze światem niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Pakiety usług hostingowych dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów - od małych witryn i kilku kont do rozbudowanych serwisów z dużą liczbą skrzynek.

Wdrażanie bezpiecznego dostępu do Internetu

Usługa kierowana do firm, które albo nie posiadają jeszcze żadnego dostępu do Internetu albo nie są zadowolone z jakości obecnych rozwiązań, które są u nich stosowane. W ramach usługi bezpiecznego dostępu do Internetu firma Netword nie tylko wdraża Internet dla cełej firmy ale również zabezpiecza sieć firmową przez nieautoryzowanym dostępem z zewnątrz. Dodatkowo w ramach tej samej usługi firma Netword opracowuje politykę efektywnej ochrony przed największymi zagrożeniami płynącymi z Internetu a mianowicie różnego rodzaju wirusami, trojanami, spywarem itp.

Instalacja firmowych serwerów www, poczty, baz danych itp.

Jeżeli posiadacie Państwo stałe podłączenie do internetu, i stały publiczny adres IP, możecie rozważyć Państwo uruchomienie w swojej firmie własnego serwera. Warto przemyśleć takie rozwiązanie, ponieważ może okazać się ono bardzo korzystne ekonomicznie. Niewielkim kosztem, można uruchomić firmowy serwer, mogący pełnić funkcję serwera www, poczty, bazy danych, ftp, ssh, routera, firewall'a i wiele innych funkcji.

Projekt i wykonanie stron internetowych

Strona internetowa stała się jedną z najważniejszych wizytówek każdej z firm. Jest miejscem, gdzie łatwo można poznać ofertę firmy, jest najtańszą formą dotarcia do potencjalnych klientów.

Oferujemy Państwu fachowe i profesjonalne przygotowanie serwisu internetowego dla Waszej małej, średniej czy dużej firmy. W naszych projektach staramy się być innowacyjni, korzystamy z nowych technologii. Każda wykonana przez nas witryna nacechowana jest indywidualizmem, który jednakże nie ujmuje jej funkcjonalności. Przykładamy wagę także do zgodności wykonywanych przez nas witryn z ogólnie przyjętymi standardami panującymi w Internecie - m.in. poprawne kodowanie polskich znaków, czy też zgodność ze standardem HTML 4.0. Korzystamy także z relacyjnych baz danych, co pozwala zwiększyć interaktywność witryny.

Witryny wykonane przez naszą firmę są bezpłatnie rejestrowane w najpopularniejszych wyszukiwarkach, ponadto oferujemy bezpłatną pomoc w rejestracji domeny.

W celu zapewnienia większej niezawodności sugerujemy skorzystanie z naszej oferty dot. serwerów wirtualnych jako miejsca przechowywania wykonanego serwisu internetowego.Zapraszamy do odwiedzenia stron: